
| Код запчасти | P945X |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Виды топлива | Бензин, Дизель |
| Высота | 112 мм |
| Внутренний диаметр | 19 мм |
| Внешний диаметр | 84 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Совместимость с маркой | Citroen , Rover , Renault , Daf , LDV , Volvo , Peugeot , Lancia , Ford , Jeep |
| Совместимость с моделью | 10 , 240-244, Visa , J5 , BX , 11 , 605 , C25 , C35 , Espace , Polonez, CJ5 , 400, 405 , Prisma , Thema , 20 , Trafic , 21 , Master , Granada , CX , XM , 25, Scorpio , Delta , Sierra |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Внутрішній діаметр 1 | 18 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Зовнішній діаметр 1 | 87 мм |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |