



| Тип светильника | Подвесной |
|---|---|
| Вес | 2 кг |
| Длина | 150 мм |
|---|---|
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 150 мм |
| Диаметр | 27 мм |
| Диаметр потолочной чаши | 10 мм |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
|---|
сучасний скляний підвіс
має ребристу скляну поверхню що надає йому оригінального та вишуканого вигляду
підійде для багатьох дизайнерських рішень
має прозоре біле скло - дає максимальну відачу світла
висота регулюється
кріплення на планку
патрон е27
диаметр 27 см