
| Состояние | Новое |
|---|---|
| Производитель | Mastertool |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Пильный |
| Обработка материала | Ламинат, МДФ, Мягкая древесина, Твердая древесина, ЛДСП |
| Диаметр внешний | 125 мм |
| Диаметр внутренний | 22.2 мм |
| Толщина | 1.8 мм |
| Количество зубов | 60 |
| Количество в упаковке | 1 шт |
Призначається для використання як оснащення електроінструменту при розрізанні деревини, ДСП, ДВП, МДФ, піноматеріалів та фанери.
• загартована сталь
• твердосплавні напайки з карбіду вольфраму HRC 85-86