





| Производитель | Intarsio |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Черный |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Длина стола | 1300 мм |
|---|---|
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 12 мм |
| Столешница | Керамика |
|---|---|
| Каркас, ножки | металл |
Стіл обідній SABA CERAMIC 130*70 стіл сірий глянець/чорний каркас (SABARGR) : стильна і сучасна модель. Відмінна якість і легкість моделі додасть вашому інтер'єру вишуканості і краси, а екологічно чисті матеріали , з яких виготовлений предмет інтер'єру, буде безпечний для Вас та Ваших рідних .Товар поставляється в оригінальній упаковці з докладною інструкцією і усіма комплектуючими, що дозволяє зібрати його самостійно, без особливих зусиль.
Каркас: метал,
Матеріал стільниці: кераміка 12 мм,
Опція (розкладка): нерозкладний,
Колір каркаса: чорний ,
Габарити стільниці: 130*70,
Колір: Білий глянець,
Кількість місць за столом: 6,
Форма: Прямокутна,
3D/AR модель: немає,
Довжина в розкладеному вигляді: 130,
Країна виробник: Китай,
Висота: 75,
Ширина: 70,
Довжина: 130
Розміри коробок: 138*77*4.5 см + 96*18*13 см