


| Тип | Средней жесткости |
|---|---|
| Основное назначение | Универсальное, Для стекла, Для сантехники, Для плитки, Для бытовой техники, Для посуды |
| Материал изготовления | Силикон |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 115 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 20 мм |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Производитель | LIESTI |
| Страна производитель | Китай |
Універсальна губка чудово видаляє забруднення різної складності: чайний наліт, жир на витяжних кухонних системах, зелений наліт на мідних сплавах, залишки скотчу на склі та чорні сліди взуття. Миттєвий результат навіть без використання засобів для чищення. Не залишає подряпин. Довговічна у використанні.
Розмір: 11,5 х 7 х 2 см.
МАТЕРІАЛ: силікон, поліпропілен.
Країна виробництва - Китай