





| Производитель | Globus Lux |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Бренд | Globus Lux |
|---|---|
| Вид | Одноважільний; Без виливу |
| Висота змішувача, мм | 113 |
| Витрати води ручного душу | 6,6 л/хв |
| Витрати води, л/хв | до 14 л/хв |
| Відстань між центрами труб | 150 ± 20 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Довжина змішувача, мм | 120 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр картриджу змішувача | 40 мм |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Колір виливу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробу | Нержавіюча сталь |
| Комплектация | Змішувач, душовий гарнітур, комплект підведення води, комплект кріплень, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Кількість виводів | На 1 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Материал изделия | Нержавійка |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | RING |
| Назначение | Для душу; Для душової кабіни |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 4 атм. |
| Основні переваги | 1. Зносостійкість, 2. Довговічність в експлуатації, 3. Корозійна стійкість, 4. Термостійкість, 5. Елегантність форм, 6. Міцність та надійність, 7. Висока функціональність, 8. Використання якісних екологічно чистих матеріалів, 9. Економія води. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Розмір душової лійки | ø 100мм |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Настінний змішувач |
| Тип кріплення змішувача | Ексцентрики |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки ручного душу | Кругла |
| Функция экономии воды | Є |
| Ширина змішувача, мм | 210 |
Качественные смесители изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые смесители!