





| Производитель | Topaz |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Бренд | TOPAZ |
|---|---|
| Вбудований кран для питної води | Немає |
| Вид | Одноважільний |
| Висота виливу, мм | 83 |
| Висота змішувача, мм | 145 |
| Витрати води, л/хв | до 11 л/хв |
| Гарантія | 5 років |
| Джерело живлення фотоелемента | Немає |
| Довжина виливу, мм | 121 |
| Довжина гнучкої підводки | 45 см |
| Діаметр картриджу змішувача | 35 мм |
| Діаметр підключення підведення води | М10 х 1/2" |
| Зміна висота виливу | від 5,5 см. до 7 см. |
| Колір виливу | Хром |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, комплект кріплень з декоративними чашками, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Кількість отворів для монтажу | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | ODISS |
| Назначение | Для біде; Для гігієнічного душу |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Обертання виливу (носика) | Не поворотний |
| Оптимальний тиск води | до 5 атм. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Способ монтажа | Врезной |
| Тип | Консольний змішувач |
| Тип виливу (носика) | Стаціонарний |
| Тип кріплення змішувача | Шпильки |
| Тип лійки | На один режим |
| Тип підведення води | Гнучкий |
| Функция экономии воды | Є |
Качественные смесители изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые смесители!