






| Производитель | Topaz |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Бренд | TOPAZ |
|---|---|
| Вид | Одноважільний; Без виливу |
| Висота змішувача, мм | 115 |
| Витрати води ручного душу | 6,4 л/хв |
| Витрати води, л/хв | до 11 л/хв |
| Відстань між центрами труб | 150 ± 20 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Довжина душового шланга в комплекті | 150 см |
| Довжина змішувача, мм | 124 |
| Душовий гарнітур у комплекті | Є |
| Діаметр підключення підведення води | 1/2" |
| Діаметр різьблення підключення душового шланга | 1/2" |
| Колір виливу | Хром |
| Колір виробу | Хром |
| Комплектация | Змішувач, душовий гарнітур, комплект підведення води, комплект кріплень, інструкція, гарантійний талон. |
| Країна реєстрації бренда | Польща |
| Кількість виводів | На 1 споживача |
| Кількість отворів для монтажу | 2 |
| Кількість режимів ручної душової лійки | 1 |
| Материал изделия | Латунь |
| Матеріал картриджа змішувача | Кераміка |
| Механізм змішування | Картридж |
| Модельний ряд | ODISS |
| Назначение | Для душу; Для душової кабіни |
| Наявність донного клапана | Немає |
| Наявність термостата | Немає |
| Оптимальний тиск води | до 5 атм. |
| Поверхность | Глянцевая |
| Підключення змішувача | До водопроводу |
| Розмір душової лійки | 110 х 90 мм |
| Система запобігання скручування шлангу | Є |
| Способ монтажа | Настенный |
| Тип | Настінний змішувач |
| Тип кріплення змішувача | Ексцентрики |
| Тип лійки | На 1 режим |
| Тип підведення води | Жорсткий |
| Форма лійки ручного душу | Овальна |
| Функция экономии воды | Є |
| Ширина змішувача, мм | 185 |
Качественные смесители изготавливаются из латуни, но имеют разное покрытие. Метод носит название гальванизация – покрытие изделия металлом путем электролиза.
При выборе сантехнических изделий следует обратить внимание на – внешний вид.
Наша Компания предлагает только самые лучшие и красивые смесители!