





| Производитель | HVOYA |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 150 мм |
| Длина | 400 мм |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 400 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Форма | Круглая |
| Крышка | Есть |
| Ручки | Есть |
| Вес | 700 |
|---|---|
| Назначение | Для новогодних игрушек |
| Умови відправки з післяплатою при отриманні | Предоплата 200 грн. |
Характеристики: