![Подшипник [JD7441 JD8122] 13685/21 (38.1X69.01X15.08) PFI USA - фото 1 - id-p1410136425](https://images.prom.ua/3847130745_w640_h640_podshipnik-jd7441-jd8122.jpg)
| Производитель | PFI |
|---|---|
| Страна производитель | США |
| Внутренний диаметр | 38.1 мм |
| Внешний диаметр | 69.01 мм |
| Ширина | 15.08 мм |
| Код запчасти | 13685/21 |
| Обозначение международное | 13685/21 |
|---|---|
| Тип комплектующего | Подшипник роликовый однорядный конический дюймовый |
ALLIS CHALMERS 620Chisel (калібрувальне колесо), ALLIS CHALMERS 8Chisel (калібрувальне колесо), ALLIS CHALMERS 9Chisel (калібрувальне колесо),
CASE 160T (маточини переднього колеса), CASE 160W (маточини переднього колеса), CASE 177 (маточини переднього колеса), CASE 200B (маточини переднього колеса), CASE 300 (маточини переднього колеса) 1956-1958, CASE 300B (маточини переднього колеса) 1958-1959, CASE 301B (маточини переднього колеса) 1956-1958, CASE 302 (маточини переднього колеса) 1956-1958, CASE 310 (маточини переднього колеса) 1956-1958, CASE 311 (маточини переднього колеса) 1959-1958, CASE 311B (маточини переднього колеса) 1958-1959, CASE 351 (маточини переднього колеса) 1957-1958, CASE 400B (маточини переднього колеса), CASE 411B (маточини переднього колеса) 1958-1959, CASE 500B (маточини переднього колеса), CASE 600B (маточини переднього колеса), CASE 630 (маточини переднього колеса) 1960-1963, CASE 641 (маточини переднього колеса),
MINNEAPOLIS MOLINE (White) 25 (маточини заднього колеса), MINNEAPOLIS MOLINE (White) 69 (маточини заднього колеса), MINNEAPOLIS MOLINE (White) S (маточини заднього колеса), MINNEAPOLIS MOLINE (White) SR (маточини заднього колеса),
Case G13600, Clark 223241, Clark SK7522, IHC 16762W, IHC 453010R91, IHC 610150C91, John Deere JD7441 (cup), John Deere JD8122 (cone), Timken 13685-13621, White Motor Company 1655R, White Motor Company 405935DS, 22627X (cone) Massey Ferguson, O5429N (cone)