



| Производитель | Divanoff |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип дивана | прямой |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Цвет | Разные цвета |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Высота посадочной части дивана | 49 см |
|---|---|
| Высота дивана с учетом спинки | 68 см |
| Длина спального места | 200 см |
|---|---|
| Ширина спального места | 160 см |
| Высота спального места | 45 см |
| Механизм трансформации спального места | Тахта |
|---|---|
| Длина дивана | 168 |
| Глубина дивана | 105 |
Диван "Флора 2" - це елегантний та стильний диван, який прикрасить вашу кімнату. При розкладці диван перетворюється на просторе двоспальне ліжко, що ідеально підходить для щоденного сну . Модель оснащена ящиком для білизни виготовленим з фанери.
Диван зроблений з міцного дерев'яного каркасу , а підлокітники виконані з масиву вільхи , оброблені італійським покриттям ( колір підлокітників можна замовляти за бажанням клієнта). Декорований диван красивими подушками .
Диван виготовлений меблі з екологічно чистих натуральних матеріалів за високими технологічними стандартами.
Тип трансформації дивана "Флора 2" - викочування.
Диван можна замовити в таких розмірах: