






| Наружный диаметр | 240 мм |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Megane , Modus |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з приладдям |
|---|---|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кришкою заливного патрубка оливи, з кільцем датчика ABS, з вбудованим підшипником колеса, з гайкою |
| Мін. товщина | 7 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 8 мм |
| Число отверстий | 4 |