




| Высота | 47.2 мм |
|---|---|
| Диаметр ступицы | 69 мм |
| Код запчасти | PB 20374 |
| Наружный диаметр | 300 мм |
| Производитель | Starline |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | i40 , ix35 , Sonata |
| Ø окружності центрів отворів | 114 мм |
|---|---|
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Діаметра отвору до | 12.5 мм |
| Мін. товщина | 26.4 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| Число отверстий | 5 |