


| Высота | 44 мм |
|---|---|
| Код запчасти | 09.9895.10 |
| Наружный диаметр | 300 мм |
| Производитель | BREMBO |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Scenic |
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Италия |
| Тип | Вентилируемые |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 61 мм |
| Момент затяжки | 110 Нм |
| Мін. товщина | 21.8 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| Число отверстий | 4 |