


| Высота | 41 мм |
|---|---|
| Код запчасти | 09.5148.76 |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Наружный диаметр | 256 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Производитель | BREMBO |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 24 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 60 мм |
| Момент затяжки | 110 Нм |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією, Зі шліцами |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |
| Це відповідає | 09.5148.24 |