
| Производитель | osram |
|---|
| Індикатор | з цифровим індикатором |
|---|---|
| Вес | 2,920 кг |
| Виконання пристрою для накачування шин | мобільне, зі шланговим з’єднанням з компресорною станцією |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 100 мм |
| Мережева напруга (AC) | 12 В |
| Робочий тиск до | 6,9 бар |
| Тип | Компресор автомобільний |
| Точність індикації | 0,1 бар |
| Ширина | 150 мм |
Бренд: OSRAM
Артикул: OS OTI830
Тип: Компресор автомобільний
Вага: 2,920 кг
Виконання пристрою для накачування шин: мобільне, зі шланговим з’єднанням з компресорною станцією
Висота: 250 мм
Довжина: 100 мм
Мережева напруга (AC): 12 В
Робочий тиск до: 6,9 бар
Точність індикації: 0,1 бар
Ширина: 150 мм
Індикатор: з цифровим індикатором
CarImmunity — интернет-магазин автотоваров и автозапчастей. Поможем с подбором под авто, VIN или артикул.