






| Производитель | Colombo |
|---|---|
| Тип | Гладильная доска |
| Вес | 0.31 кг |
|---|
| EAN код | 8003186054302 |
|---|---|
| Артикул | 931954 |
| Вага в упаковці | 0,35 кг |
| Вендор | В2В Drop |
| Вендор код | Best_(931954)_BS |
| Габарити упаковки | 40 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 3 місяці |
| Категория | BS Подлодка под чехол Best Mix для гладильной доски Colombo (MOL001) BAS77/N |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Материал | Хлопчатобумага |
| Мoдель | Best Mix |
| Размер | 140 х 55 см |
| Розміри поверхні для прасування | 130 x 45 см |
| Розміри у складеному вигляді | 38 x 26 x 4,5 см |
Повстяна підкладка під чохол для прасувальної дошки Colombo (MOL001) - це м'яка повсть розміром 140 x 45 см. Підкладка потрібна, щоб зробити більш м'якою поверхню дошки для прасування і це допоможе зробити процес прасування більш комфортним. Виготовлена з натурального матеріалу, рівномірно розподіляє тепло, зменшує тиск на тканину та сприяє більш легкому ковзанню праски. Підходить для всіх стандартних прасувальних дощок. Легко підрізається до потрібного розміру. Чудове рішення для покращення ефективності прасування та захисту поверхні дошки.
Особливості:
✅️ Мы не меняем цены, озвученные на сайте в день покупки, даже если они изменились у нас на складе.
![]()
✅ Огромный ассортимент товаров. Каждый найдет то, что ему нужно!

✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Имеем огромный клиентский опыт работы в данной сфере.

✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента

✅Весь товар проверяется на наличие брака перед отправкой✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Мы качественно и надежно упаковываем все наши посылки, за сохранение содержимого можете не беспокоиться.
Смотрите наши другие объявления.
Всем удачных покупок.