









| Производитель | Bo-Camp |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Вага в упаковці, кг | 4.15 |
|---|---|
| Вес (кг) | 3.85 |
| Вендор | В2В Drop |
| Вендор код | Best_(DAS301469)_BS |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 35/50/67/81 см |
| Габарити в упаковці | 470х620х90 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Категория | BS Стол Bo-Camp Case Best Mix Model 90x60 cm Grey (1404393) BAS77/N |
| Комплектация | Стіл - 1 шт; Ніжки - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 50 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | МДФ |
| Мoдель | Best Mix |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Кемпинговые|Сад город |
| Розміри | 900х600х810 мм |
| Розміри стільниці | 100х60 см |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 5342 |
Алюмінієвий стіл Bo-Camp Case Model 90x60 cm один з найвищих кемпінгових столів. При цьому ніжки столу регулюються по чотирьом рівням висоти (35/50/67/81 см). Ніжки столу можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів. Крім того, стіл можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки знімним ніжкам, складаній стільниці і ручці. Із додаткових зручностей варто відзначити, що стіл оснащений знімною сіткою, що розташовується під стільницею.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
✅️ Мы не меняем цены, озвученные на сайте в день покупки, даже если они изменились у нас на складе.
![]()
✅ Огромный ассортимент товаров. Каждый найдет то, что ему нужно!

✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Имеем огромный клиентский опыт работы в данной сфере.

✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента

✅Весь товар проверяется на наличие брака перед отправкой✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Мы качественно и надежно упаковываем все наши посылки, за сохранение содержимого можете не беспокоиться.
Смотрите наши другие объявления.
Всем удачных покупок.