







| Производитель | Vention |
|---|
| Вага брутто | 0.26 |
|---|---|
| Вага нетто | 0.251 |
| Версія інтерфейсу | Ver. 2.0 |
| Высота | 1 |
| Висота пакування | 26 см |
| Вихід | HDMI |
| Вхід | HDMI |
| Гарантія | 12 |
| Длина | 3 |
| Довжина пакування | 1 см |
| Заводський номер | 6922794742239 |
| Мoдель | AAKBI |
| Ширина | 2 |
| Ширина пакування | 19 см |