
| Производитель | SKF |
|---|---|
| Совместимость с маркой | BMW |
| Кросс-номери | BMW 33211229748 |
| O окружності центрів отворів | 94 мм |
|---|---|
| O отвору | 10,5 мм |
| O шарніра на стороні колеса | 99,8 мм |
| O шарніра на стороні коробки передач | 110 мм |
| Длина | 623 мм |
| Діам. ущільн. кільця | 58,8 мм |
| Зовн. зачеп. кол. | 30 |
| Число отверстий | 6 |
| Розмір нарізі | M27x1.5 |
| BMW | 33 21 1 229 748, 33 21 1 229 749 |
| BMW | 5 (E39) Ліфтбек (2000.02 - 2003.06), 5 (E39) Ліфтбек (1998.08 - 2000.09), 5 (E39) Ліфтбек (1998.09 - 2003.06), 5 Touring (E39) Універсал (2000.02 - 2004.05), 5 Touring (E39) Універсал (1998.08 - 2000.09), 5 Touring (E39) Універсал (2000.09 - 2004.05) |