






| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Custom |
| Код запчасти | 1249-88K |
| Вес | 0.554 кг |
|---|---|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Країна реєстрації бренду: | Ізраїль |
| Количество разъемов | 1 |
| Температура відкривання [°C] | 88 |
| для номера OE | 2011931 |
| BGA | CT2361 |
| FORD | 2011931, 2037317, 2289356, 2347347, GK2Q9K478BA, GK2Q9K478CA, GK2Q9K478CB, KK2Q9K478BA |
| MOTORAD | CHT1249-88K |
| TRISCAN | 862055088, 862055288 |
| FORD | TOURNEO CUSTOM автобус, TRANSIT CUSTOM автобус, TRANSIT CUSTOM фургон, TRANSIT фургон, TRANSIT c бортовой платформой/ходовая часть, TRANSIT автобус |