
| Производитель | ASHIKA |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Tourneo , Transit |
| Код запчасти | CAL143LJM |
| O | 48 мм |
|---|---|
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (2-поршн.) |
| Тормозная система | BOSCH |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| для діаметра гальмівного диска | 280 мм |
| парні номери артикулів | CAL143RJM |
| FORD | 1 553 794, 1434148, 1553794, 6C112B121BA, 6C112B121BB |
| FORD | TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2011.10 - 2014.08), TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2008.10 - 2014.08), TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2011.10 - 2014.08), TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Фургон (FA_ _) Фургон (2007.10 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2011.10 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2008.10 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2011.10 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Платформа/шасі (FM_ _, FN_ _, FF_ _) Платформа/шасі (2007.10 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2011.10 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2008.10 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2011.10 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2006.04 - 2014.08), TRANSIT Автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) Автобус (2007.10 - 2014.08), TRANSIT TOURNEO Автобус Автобус (2006.07 - 2014.08), TRANSIT TOURNEO Автобус Автобус (2008.10 - 2014.08), TRANSIT TOURNEO Автобус Автобус (2006.07 - 2014.08), TRANSIT TOURNEO Автобус Автобус (2007.10 - 2014.08) |