


| Производитель | ASHIKA |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Opel , Nissan , Renault |
| Совместимость с моделью | Movano , X70, Interstar |
| Код запчасти | CAL086LJM |
| O | 45 мм |
|---|---|
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт (2-поршн.) |
| Тормозная система | BOSCH |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| для діаметра гальмівного диска | 305 мм |
| парні номери артикулів | CAL086RJM |
| NISSAN | 4101100Q1A, 4101100QAE, 41011-00QAE |
| OPEL | 4405525, 9121358 |
| RENAULT | 410118977R, 7701208012 |
| NISSAN | INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2002.04 - 2006.08), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2002.07 - ), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2003.11 - 2006.03), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2006.04 - ), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2002.04 - ), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2006.09 - ), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2006.09 - ), INTERSTAR Фургон (X70) Фургон (2003.11 - ), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2002.04 - 2006.08), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2002.07 - 2006.08), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2003.11 - 2006.03), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2006.04 - 2011.03), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2002.04 - 2006.08), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2006.09 - 2011.03), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2003.11 - ), INTERSTAR Автобус (X70) Автобус (2006.09 - 2011.03), INTERSTAR Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2004.02 - ), INTERSTAR Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2003.08 - ), INTERSTAR Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2006.08 - ), INTERSTAR Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2006.08 - ), INTERSTAR Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2003.11 - ) |
| OPEL | MOVANO A Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2000.09 - ), MOVANO A Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2003.10 - ), MOVANO A Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2001.10 - ), MOVANO A Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2006.08 - ), MOVANO A Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2006.08 - ), MOVANO A Платформа/шасі (X70) Платформа/шасі (2003.10 - ), MOVANO A Автобус (X70) Автобус (2001.10 - ), MOVANO A Автобус (X70) Автобус (2000.09 - ), MOVANO A Автобус (X70) Автобус (2001.10 - ), MOVANO A Автобус (X70) Автобус (2006.08 - ), MOVANO A Автобус (X70) Автобус (2006.08 - ), MOVANO A Автобус (X70) Автобус (2003.10 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2001.10 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2000.09 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2003.10 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2001.10 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2003.10 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2003.10 - ), MOVANO A Фургон (X70) Фургон (2003.10 - ) |
| RENAULT | MASTER II Фургон (FD) Фургон (2003.10 - 2010.03), MASTER II Фургон (FD) Фургон (2006.08 - 2010.01), MASTER II Фургон (FD) Фургон (2001.10 - 2007.09), MASTER II Фургон (FD) Фургон (2006.08 - 2010.01), MASTER II Фургон (FD) Фургон (2006.08 - 2010.01), MASTER II Фургон (FD) Фургон (2003.10 - 2006.10), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) Платформа/шасі (2006.08 - 2010.01), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) Платформа/шасі (2001.10 - 2010.05), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) Платформа/шасі (2006.08 - 2011.01), MASTER II Платформа/шасі (ED/HD/UD) Платформа/шасі (2006.08 - 2010.01), MASTER II Автобус (JD) Автобус (2001.10 - 2006.12), MASTER II Автобус (JD) Автобус (2006.06 - 2010.01), MASTER II Автобус (JD) Автобус (2006.08 - 2010.01), MASTER II Автобус (JD) Автобус (2003.10 - 2006.09) |