| Производитель | Schaeffler INA |
|---|---|
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | B-Class , A-Class |
| Код запчасти | 538 0890 10 |
| Вес | 1.641 кг |
|---|---|
| Виконання водяного насоса | для привода з поліклиновим ременем |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | водяний насос з можливістю перемикання |
| Країна реєстрації бренду: | Німеччина |
| AISIN | WEMB25, WE-MB25 |
| ASHIKA | 35-00-0515 |
| BBR Automotive | 001-10-30369 |
| BORG & BECK | BWP2350 |
| BREMSI | WP0352 |
| BUGATTI | PA10517 |
| DOLZ | M279, M279V |
| FAI AutoParts | WP6714 |
| FEBI BILSTEIN | 185067 |
| FIRST LINE | FWP2350 |
| FRECCIA | WP0605 |
| GEBA | 13175 |
| GGT | PA13345 |
| GK | 980465 |
| GRAF | PA1492 |
| HEPU | P1571 |
| JAPANPARTS | PQ0515, PQ-0515 |
| JAPKO | 350515 |
| KWP | 101492 |
| MERCEDES-BENZ | 270 200 00 00, 270 200 00 00 80, 270 200 00 07, 270 200 04 01, 270 200 06 01, 270 200 08 00, 270 200 08 01, 2702000000, 2702000007, 2702000601, 2702000800, A 270 200 00 00, A 270 200 00 07, A 270 200 04 01, A 270 200 06 01, A 270 200 08 00, A 270 200 08 01, A270 200 00 00 80, A2702000000, A2702000007, A2702000601, A2702000800 |
| METELLI | 241492, 24-1492 |
| METZGER | 4007041 |
| METZGER AUTOTEILE | 4007041 |
| OPEN PARTS | WAP8634.00 |
| OPTIMAL | AQ-2535 |
| PIERBURG | 7.10942.07.0, 710942070 |
| QUINTON HAZELL | QCP3921 |
| RIDEX | 1260W0432 |
| RUVILLE | 561728, 561728V |
| SWAG | 33 10 9770 |
| SYNCRONIX | SYNC 40455 |
| Saleri SIL | PA1728, PA1728V |
| Stark | SKWP-0520431 |
| TOPRAN | 620 673 |
| TRISCAN | 8600 23077, 860023077 |
| TRUCKTEC AUTOMOTIVE | 02.19.371 |
| VAICO | V3050100, V30-50100 |
| WILMINK GROUP | WG2010814, WG2178084, WG2200811, WG2339133, WG2355214 |
| MERCEDES-BENZ | B-CLASS (W246, W242), A-CLASS (W176), GLA-CLASS (X156), CLA Shooting Brake (X117), CLA купе (C117) |