
| Производитель | Mahle |
|---|---|
| Высота | 68.3 мм |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A6 , Quattro |
| Код запчасти | HX 168D |
| Вага нетто | 364 г |
|---|---|
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота паковання | 7,00 см |
| Внутрішній діаметр 2 | 37 мм |
| Длина | 215,6 мм |
| Довжина паковання | 38,0 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Число отверстий | 21 |
| Рекомендований інтервал технічного обслуговування | 60000 км |
| Тип КП | 01J 301 383 R |
| Тип коробки передач | Автоматична коробка передач CVT (безступінчаста) |
| Ширина | 197 мм |
| Ширина паковання | 55,00 см |
| AUDI | 01J301463A, 01J301517B, 01J301519L |
| CUPRA | 01J301463A, 01J301517B, 01J301519L |
| VW | 01J301463A, 01J301517B, 01J301519L |
| AUDI | A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2000.11 - 2002.07), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2002.07 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2002.11 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2001.04 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2001.04 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2000.11 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2000.11 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2004.06 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2001.11 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2002.07 - 2004.12), A4 B6 (8E2) Ліфтбек (2000.11 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2001.09 - 2002.07), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2002.07 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2002.11 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2001.04 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2001.04 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2001.09 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2001.09 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2004.06 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2002.07 - 2004.12), A4 B6 Avant (8E5) Універсал (2001.09 - 2004.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2002.07 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2003.05 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2004.09 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2002.04 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2002.04 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2002.04 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2003.05 - 2005.12), A4 B6 Кабріолет (8H7) Кабріолет (2002.08 - 2005.12), A4 B7 Кабріолет (8HE) Кабріолет (2006.01 - 2009.03), A4 B7 Кабріолет (8HE) Кабріолет (2006.01 - 2009.03), A4 B7 Кабріолет (8HE) Кабріолет (2006.06 - 2009.03), A4 B7 Кабріолет (8HE) Кабріолет (2006.02 - 2008.12), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.01 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.02 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.12 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1998.08 - 1999.07), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.02 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.02 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.02 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.12 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1999.07 - 2001.05), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.02 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.02 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1999.03 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1998.11 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1999.09 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2002.07 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.04 - 2000.10), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2001.08 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.07 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (1997.07 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2002.07 - 2005.01), A6 C5 (4B2, 4B4) Ліфтбек (2000.02 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1998.08 - 2001.05), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1999.03 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1998.11 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1999.09 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2002.07 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2004.04 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2001.08 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (1997.12 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2002.07 - 2005.01), A6 C5 Avant (4B5, 4B6) Універсал (2000.02 - 2005.01), A8 D3 (4E2, 4E8) Ліфтбек (2003.07 - 2006.05), A8 D3 (4E2, 4E8) Ліфтбек (2003.07 - 2005.05) |