





| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Высота | 103.7 мм |
| Наружный диаметр | 300 мм |
| Совместимость с маркой | Renault |
| Совместимость с моделью | Laguna |
| Код запчасти | 0 986 479 573 |
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
|---|---|
| Внутренний диаметр | 30 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з підшипником колеса |
| Діаметр центрування | 61,98 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Мін. товщина | 9,5 мм |
| Поверхность | С покрытием |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 11 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
| RENAULT | 40 20 200 05R, 40 20 260 61R |
| RENAULT | LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2012.03 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2008.09 - 2015.12), LAGUNA Купе (DT0/1) Купе (2012.01 - 2015.12) |