![Ноутбук Microsoft Surface Book 2, i7-8650U, 16 GB, 480 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050, 3000x2000, IPS [SH2602992] БУ - фото 1 - id-p2986218970](https://images.prom.ua/7231114233_w640_h640_noutbuk-microsoft-surface.jpg)
![Ноутбук Microsoft Surface Book 2, i7-8650U, 16 GB, 480 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050, 3000x2000, IPS [SH2602992] БУ - фото 1 - id-p2986218970](https://images.prom.ua/7231114233_w80_h80_noutbuk-microsoft-surface.jpg)
![Ноутбук Microsoft Surface Book 2, i7-8650U, 16 GB, 480 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050, 3000x2000, IPS [SH2602992] БУ - фото 2 - id-p2986218970](https://images.prom.ua/7231114234_w80_h80_noutbuk-microsoft-surface.jpg)
![Ноутбук Microsoft Surface Book 2, i7-8650U, 16 GB, 480 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050, 3000x2000, IPS [SH2602992] БУ - фото 3 - id-p2986218970](https://images.prom.ua/7231114235_w80_h80_noutbuk-microsoft-surface.jpg)
![Ноутбук Microsoft Surface Book 2, i7-8650U, 16 GB, 480 GB, NVIDIA GeForce GTX 1050, 3000x2000, IPS [SH2602992] БУ - фото 4 - id-p2986218970](https://images.prom.ua/7231114236_w80_h80_noutbuk-microsoft-surface.jpg)
| Производитель | Microsoft |
|---|---|
| Тип | Ноутбук |
| Состояние | Б/У |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce GTX 1050 |
|---|---|
| Відеокарта Розмір | 2GB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрана | 13" (3000x2000) |
| Знос батареї | 23/12% |
| Клас ноутбука | B |
| Короткі характеристики | i7-8650U / 1.9GHz / NVIDIA GeForce GTX 1050 / 480 GB / 16 GB / 13 IPS 3000x2000 60Гц |
| Маніпулятори | Тачпад |
| Обсяг SSD | 480 GB |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 GB |
| Процессор | i7-8650U |
| Разрешение | 3000x2000 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Тип екрана | IPS |
| Тип процессора | Intel Core i7 |
| Время работы | 7:25 |