










| Производитель | Bo-Camp |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Вага в упаковці, кг | 5.50 |
|---|---|
| Вес (кг) | 5.50 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36/70 см |
| Габарити в упаковці | 640х630х80 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Категория | VDD Стол Bo-Camp Premium Lite Pro складной для кемпинга серый термо- и влагостойкий для отдыха на приро VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS303281)-S11 |
| Комплектация | Стіл - 1 шт; Ніжки секційні - 4 шт; Сітка - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 20 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Алюминий |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Кемпинговые|Сад город |
| Розміри | 1200х600х700 мм |
| Розміри стільниці | 120х60 см |
| Ціна | 6989 |
Маючи загалом стандартну висоту і ширину, ця модель вирізняється подовшеною стільницю. А головне Bo-Camp Premium 120x60 cm Grey з колекції Industrial має термо- і вологостійку стільницю і стане незамінним супутником вашого відпочинку в садочку, на дачі чи на природі. Розмір стільниці дозволяє комфортно розмістити за ним від 6 до 8 людей, а сітка під стільницею допоможе не завантажувати поверхню речами. Корпус столу, виконаний з алюмінію, легко складається, а розбірні телескопічні ніжки столу регулюються в двох рівнях (36/70 см). Ніжки також можна відрегулювати на нерівній поверхні за допомогою гвинтів.
Bo-Camp Premium 120x60 можна дуже компактно зберігати і переносити у вигляді кейса, завдяки складній стільниці і ручці. У транспортному положенні стіл зафіксований двома замками, що запобігають мимовільному розкриттю.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.