







| Производитель | Bo-Camp |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Вага в упаковці, кг | 0.60 |
|---|---|
| Вес (кг) | 0.50 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 23/42 см |
| Габарити в упаковці | 260х260х50 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Категория | VDD Стол Bo-Camp Peg Lite Pro компактный складной для кемпинга и отдыха на природе серый 26x26 см. VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS302727)-S11 |
| Комплектация | Стільниця - 1 шт; Ніжка складана - 1 комплект; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 15 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | МДФ |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Кемпинговые|Пляжні|Охота|Риболовля|Сад город |
| Розміри | 420х260х260 мм |
| Розміри стільниці | 26x26 см |
| Ціна | 1067 |
Оригінальний компактний стіл Bo-Camp Peg на одній ніжці, що встромляється в землю, розроблений спеціально для швидкого встановлення на нерівній грунтовій поверхні. Він має складаний алюмінієвий каркас і квадратну стільницю, та може бути встановлений на висоті 23 або 42 см. Ніжка закінчується сталевим штирем довжиною 15 см, що буде надійно утримувати стіл в піску, землі чи глині. В складеному вигляді Bo-Camp Peg дуже компактний і легко поміститься навіть у дорожню сумку.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.