










| Производитель | Uquip |
|---|
| Вага в упаковці, кг | 6.78 |
|---|---|
| Вес (кг) | 6.38 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 46-70 см |
| Габарити в упаковці | 1220х120х200 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Категория | VDD Стол Uquip Variety Lite Pro L Серебристый регулируемый для кемпинга отдыха на природе складной стол VDD11-S |
| Код | VDD11-S(DAS301070)-S11 |
| Комплектация | Стільниця - 1 шт; Каркас зніжками - 1 шт; Чохол з ручкою - 1 шт; Інструкція - 1 шт; |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | Алюминий |
| Наявність | В наявності |
| Назначение | Кемпинговые |
| Розміри | 1200х700х700 мм |
| Розміри стільниці | 120x70 см |
| Ціна | 5850 |
Ключовою відмінністю столу Uquip Variety L від інших моделей є індивідуальна плавна настройка висоти кожної ніжки. Завдяки такому рішенню, стільницю завжди можна встановити горизонтально навіть при перепаді висот в 14 см. У той час, як більшість регульованих по висоті столів мають 2-3 рівня налаштування висоти, Uquip Variety L дозволяє налаштувати будь-яку зручну висоту. Це особливо важливо, якщо стіл періодично використовується з кріслами різної висоти.
Стільниця має достатні розміри, щоб за столом комфортно розмістилися 6 людей. У складеному вигляді стіл компактно розміщується в чохлі. Алюмінієва поверхня стільниці легко чиститься, і є максимально гігієнічною, оскільки алюміній не формує середовище для розмноження мікробів.
Технічні характеристики:
Особливості конструкції:
Комплектація:
Габарити і вага:
Виробник: Uquip (Німеччина)
Термін гарантії: 2 роки
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.