







| Производитель | Colombo |
|---|---|
| Вес | 6.7 кг |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал | Алюминий |
| EAN код | 8003186022905 |
|---|---|
| Артикул | 931030 |
| Вендор | В2В Drop |
| Версия | Lite Pro |
| Высота площадки | 129 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 189 см |
| Длина в сложенном состоянии | 201 см см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN131 |
| Общая высота | 201 см |
| Категория | VDD Лестница Colombo 6 Lite Pro ступеней алюминиевая для домашнего использования с лотком для инструмен VDD11-S |
| Код | VDD11-S(931030)-S11 |
| Комплектация | Драбина, лоток для інструменту |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Количество ступеней | 6 |
| Робоча висота | 329 см |
| Тип | Драбини |
| Цвет | Grey |
| Ширина | 51 см см |
Драбина Colombo Atlantica 6 щаблів (S112A06P) - 100% алюмінієва драбина, що сертифікована відповідно до стандарту EN131. Загальна вага, яку витримує драбина 150 кілограмів. У комплекті з драбиною міцний лоток для інструменту, за допомогою якого можна кріпити та утримувати на висоті потрібні користувачеві інструменти при використанні драбини. Він витримує вагу до 5 кг. У вас завжди буде все необхідне для швидкої роботи. Великі алюмінієві щаблі мають глибину 12 см. Нековзка поверхня забезпечує підйом і спуск без ковзання. Механізм безпеки запобігає випадковому закриванню під час використання. Компактний розмір дозволяє легко зберігати, займаючи мінімальний простір.
Особливості:
✅️ Мы ценим каждого клиента и всегда рядом, чтобы помочь.
✅Работаем честно – без скрытых платежей и сюрпризов.
✅ Предоставляем гарантию качества на весь ассортимент товаров.

✅ Каждый продукт проходит контроль перед отправкой.
✅ Всегда стремимся предоставить наилучший сервис и качество товара для нашего клиента
✅Бережно упаковываем, чтобы заказ приехал целым.✅
✅С заботой о каждом клиенте✅
ДОСТАВКА ПО всей УКРАИНЕ:
Всем удачных покупок.