






| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вага нетто | 5,11 фунтів / 2,32 кг (з усіма аксесуарами) |
|---|---|
| Довжина стрибка | 12 дюймів / 300 мм |
| Максимальне навантаження/сила приведення в дію | N6,000 |
| Номер моделі товару | OK628-6000N |
| Номинальное напряжение | 12 В постійного струму |
| Номинальный ток | <8A |
| Основной материал | алюмінієвий сплав |
| Розміри виробу | 20,07 x 3,14 x 5,74 дюйма / 510 x 80 x 146 мм |
| Рівень безпеки | IP44 |
| Скорость движения | 0,19 дюйма/с / 5 мм/с |
| Уровень шума | ≤50 дБ |