







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Безпечна вага | 14,70 кг |
|---|---|
| Внутрішні розміри | 397 x 260 x 427 мм |
| Відкриті методи | пароль і ключ |
| Діаметр стопорного гвинта | 1,1 дюйма/28 мм |
| Емкость | 1,8 кубічних футів |
| Зовнішні розміри | 400 х 330 х 430 мм |
| Кількість стопорних гвинтів | 3 |
| Материал | Холоднокатана вуглецева сталь |
| Розмір полиці | 15,35 x 11,42 дюйма / 390 x 290 мм |
| Толщина двери | 0,1"/3 мм |