







| Производитель | Vevor |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| COM+USB | Підтримує функцію кадрування |
|---|---|
| LCD дисплей | CN/EN |
| Ваги | 19,7 кг / 43,43 фунтів |
| Друкована плата | ARM |
| Кеш | 1-4М |
| Коефіцієнт роздільної здатності | 0,0245 мм/крок |
| Мoдель | КХ-720А |
| Макс. подача паперу | 28,3 дюйма / 720 мм |
| Максимальна сила різання | 1,1 фунта / 500 г |
| Максимальна ширина різання | 24,8 дюйма / 630 мм |
| Максимальная скорость резания | 31,5 ips / 800 мм/с |
| Максимальная толщина реза | 0,12 дюйма / 3 мм |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Мощность | 95 Вт |
| Програмне забезпечення в комплекті | знаковик |
| Підручник | посилання для завантаження |
| Підтримується регулювання швидкості в реальному часі | Інтерфейс |
| Розмір продукту (Д x Ш x В) | 34 x 25,2 x 40,6 дюймів/88 x 64 x 103 см |
| Сумісність операційної системи | вікна |
| Тип двигателя | Кроковий двигун |
| Точність зенкування | ± 0,004 дюйма / ± 0,01 мм |
| Формат мови | DMPL/HPGL |