



| Код запчасти | 09.E231.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Высота | 47 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Наружный диаметр | 312 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 64 мм |
| Мін. товщина | 23 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |