
| Код запчасти | PB 22232C |
|---|---|
| Производитель | Starline |
| Наружный диаметр | 338 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
|---|---|
| Мін. товщина | 28 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією, зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Число отверстий | 5 |