





| Код запчасти | 0 986 479 H24 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Высота | 33.4 мм |
| Диаметр ступицы | 110 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Наружный диаметр | 278 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 12 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Ø окружності центрів отворів | 110 мм |
|---|---|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 70 мм |
| Діаметра отвору до | 15.7 мм |
| Мін. товщина | 10.4 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям, з покриттям |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |