


| Производитель | BREMBO |
|---|---|
| Наружный диаметр | 276 мм |
| Код запчасти | 09.D571.11 |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 24 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Высота | 44 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Мін. товщина | 21 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 24 мм |