


| Производитель | BREMBO |
|---|---|
| Наружный диаметр | 278 мм |
| Код запчасти | 08.3189.20 |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 12.6 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 63 мм |
| Діаметр центрування | 80 мм |
|---|---|
| Момент затяжки | 120 Нм |
| Мін. товщина | 10.6 мм |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 12.6 мм |