
| Производитель | OPTIMAL |
|---|---|
| Наружный диаметр | 302 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Діаметр центрування | 72.5 мм |
|---|---|
| Мін. товщина | 26.4 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/5 |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |