


| Код запчасти | 09.C170.11 |
|---|---|
| Производитель | BREMBO |
| Высота | 36 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Наружный диаметр | 356 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 22 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |