


| Производитель | Starline |
|---|---|
| Наружный диаметр | 317 мм |
| Ø окружності центрів отворів | 120 мм |
|---|---|
| Висота паковання | 16.2 см |
| Диаметр отверстия | 79 мм |
| Довжина паковання | 32.2 см |
| Діаметр центрування | 79 мм |
| Мін. товщина | 27 мм |
| Покрытие | змащен. оливою |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Ширина паковання | 31.8 см |