


| Производитель | BREMBO |
|---|---|
| Наружный диаметр | 320 мм |
| Код запчасти | 09.A598.11 |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 30 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Высота | 46 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
|---|---|
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Момент затяжки | 120 Нм |
| Мін. товщина | 28 мм |
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з лакованим покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Сторона монтажу | Перед |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |