





| Производитель | OPTIMAL |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 49.5 мм |
| Наружный диаметр | 288 мм |
| Діаметр центрування | 65 мм |
|---|---|
| Мін. товщина | 22 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Сторона монтажу | Перед |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/10 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 25 мм |