






| Производитель | OPTIMAL |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 51 мм |
| Наружный диаметр | 334 мм |
| Код запчасти | BS-8758HC |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Толщина | 30 мм |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Діаметр центрування | 62 мм |
|---|---|
| Обработка | з високим вмістом вуглецю |
| Покрытие | з покриттям |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Схема розточування / кількість отворів | 5/7 |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 30 мм |
| парні номери артикулів | BS-8758HC |