


| Производитель | BREMBO |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Высота | 77 мм |
| Наружный диаметр | 342 мм |
| Код запчасти | 08.N353.11 |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 14 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Діаметр центрування | 72 мм |
|---|---|
| Мін. товщина | 12.4 мм |
| Покрытие | з покриттям |
| Прикріплений документ | Інформація щодо монтажу |
| Тип гальмівного диска | Повн. |
| Товщина гальмівного диска | 14 мм |