









| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 0 986 479 F59 |
| Совместимость с маркой | BMW |
| Совместимость с моделью | Z4 , X3 , X5 , X6 , 3 , 7-Series , 6 |
| Толщина | 36 мм |
| Высота | 66.1 мм |
| Диаметр ступицы | 112 мм |
| Тип | Высокоуглеродистый |
| Число отверстий | 5 шт |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
|---|---|
| Висота [мм] | 66,1 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 348 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 36 |
| парні номери артикулів | 0986479F58 |