





| Производитель | Textar |
|---|---|
| Код запчасти | 93102300 |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 34 мм |
| Высота | 111 мм |
| Диаметр ступицы | 177 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 12 мм |
| Конструктивные особенности | Без колесных шпилек |
| Висота [мм] | 111 |
|---|---|
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без підшипника колеса |
| Зовнішній діаметр [мм] | 335 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34 |