






| Производитель | Meyle |
|---|---|
| Код запчасти | 315 523 0055/PD |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong , BMW |
| Совместимость с моделью | X5 |
| Назначение | Задние колеса |
| Высота | 80.3 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Диаметр ступицы | 120 мм |
| Диаметр отверстия для колесного болта | 16.6 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Тип | Вентилируемые |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 120 |
|---|---|
| Висота [мм] | 80,3 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр отвору для колісного болта [мм] | 16,6 |
| Діаметр центрування [мм] | 75 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 324 |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 20 |
| потрібна кількість | 2 |