
| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 0 986 478 638 |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | MX-3 , 323 |
| Толщина | 22 мм |
| Высота | 45.1 мм |
| Диаметр ступицы | 100 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Число отверстий | 4 шт |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
|---|---|
| O отвору до | 13,1 мм |
| Діаметр центрування | 55,09 мм |
| Внешний диаметр | 256,8 мм |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Поверхность | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | ECE-R90 |
| FORD | BB7E3325XA, BR743325X |
| MAZDA | B5303325X, B5303325XB, B5303325XD, B5303325XE, BB7E3325XA, BB7E3325XB, BB7E3325XC, BB7E3325XD, BR743325X, BW8Y-33-251, F1ZZ1125B, F2ZZ1125B |
| MAZDA | 323 C IV (BG) Хетчбек (1989.09 - 1993.03), 323 C IV (BG) Хетчбек (1989.09 - 1993.03), 323 C IV (BG) Хетчбек (1990.09 - 1992.12), 323 C V (BA) Купе (1994.08 - 1998.09), 323 F IV (BG) Хетчбек (1989.08 - 1994.07), 323 F IV (BG) Хетчбек (1989.08 - 1994.07), 323 F IV (BG) Хетчбек (1989.09 - 1993.03), 323 F V (BA) Хетчбек (1994.08 - 1998.09), 323 P V (BA) Хетчбек (1996.10 - 1998.09), 323 S IV (BG) Ліфтбек (1989.06 - 1994.07), 323 S V (BA) Ліфтбек (1994.08 - 1998.09), 323 S V (BA) Ліфтбек (1994.05 - 1998.09), 323 S V (BA) Ліфтбек (1996.10 - 1998.09), MX-3 (EC) Купе (1991.05 - 1993.10), MX-3 (EC) Купе (1993.11 - 1998.09), MX-3 (EC) Купе (1994.01 - 1997.10), MX-3 (EC) Купе (1992.01 - 1994.01) |